Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Agata Duda broni prezydenta przed grupą Polaków? Zobaczcie szokujące nagranie!

Agata Duda broni prezydenta przed grupą Polaków? Zobaczcie szokujące nagranie!

Kontrowersje związane z prezydentem Andrzejem Dudą i jego żoną, chyba nigdy się nie skończą. Jeszcze niedawno media atakowały panią Agatę za brak jej udziału w polityce, a ostatnio głośno było także o rzekomych problemach małżeńskich pary prezydenckiej, a nawet postanowieniu o zamieszkaniu osobno. Teraz jednak Pierwsza Dama zrobiła coś, czego żadne media by się po niej nie spodziewały.

Mowa o wizycie Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych podczas której pan prezydent doświadczył olbrzymiej nienawiści ze strony Polaków tam mieszkających, którzy nazywali go marionetką, czym z pewnością nawiązywali do plotek, jakoby Głowa Państwa była pod całkowitym naciskiem szefa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Pan Andrzej Duda, jednak całkowicie próbował nie przejmować się przykrymi wyzwiskami, jednak chyba nie wytrzymała tego Jego żona, która postanowiła podejść do całej grupy i wykonała coś, czego z pewnością nikt by się po niej nigdy nie spodziewał.

A, Wy co o tym wszystkim sądzicie? Uważacie, że Pierwsza Dama dobrze się zachowała, czy jednak zupełnie nie powinna tak robić, bowiem nie przystoi to tak ważnej osobie? A może według Was miała prawo w obliczu tak przykrych słów kierowanych w stronę męża próbować go obronić?

8 komentarzy

 1. Nie przystoi dla (damy)żony prezydenta .Oni myśleli ze wszyscy bedą ich nosić na rekach .Obywatele powoli zaczynają odzyskiwać rozum

 2. Uwarzam że bardzo ładnie się zachowała [za zło dobrem odpłacajcie]To bardzo trudne A pierwsza Dama pokazała klasę

  • Kompletny brak zrozumienia sytuacji ( ortografię daruję 🙂 )…
   Złośliwość nerwowego gestu prezydentowej nie tylko pokazuje brak klasy, ale także panowania nad sobą … Wielkie rozczarowanie , nie podejrzewałam jej o coś takiego …

 3. Czy to byli Kibice Legi hahahaha załosne

 4. Brawo żonie prezydenta 🙂

 5. Nie to ,był rozKODowany reSORT ludzi najgorszych.

 6. BRAWO PANI AGATO. PO PROSTU KLASA!!!!!!!!

 7. Ludzie … otwórzcie jakieś szufladki inteligencji w mózgu! Ta kobieta wykonała gest godny własnej gosposi … Kpiną odegrała się na atakujących … Moznaby zrozumiec jej uczucia, ale na miłość boską – ona jest prezydentową … co za brak klasy !!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *