Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Amaro wyznaje szokującą prawdę: Bóg uzdrowił Go z choroby nowotworowej!

Amaro wyznaje szokującą prawdę: Bóg uzdrowił Go z choroby nowotworowej!

Pan Wojciech Basiura (Modest Amaro) to z całą pewnością, jeden z najbardziej kontrowersyjnych kucharzy w Polsce: W swoim programie mężczyzna niejednokrotnie potrafił krzyczeć i tak mocno zaatakować danego uczestnika, że doprowadzał go do łez. Tym bardziej nikt nie spodziewałby się tego wyznania ze strony Piekielnego Szefa Kuchni. Mężczyzna w rozmowie z Dobrym Tygodniem stwierdził, że gdy miał już wszelkie dobra materialne jak samochód, dom, piękne wakacje, wypady do najlepszych restauracji, dalej nie czuł się spełniony i odczuwał coś w rodzaju pustki.

By poczuć się lepiej udał się na Pielgrzymki, gdzie udało mu się poczuć, że ma prawdziwy kontakt z Bogiem! Co więcej uzyskał On niezwykły dar w postaci uzdrowienia z nowotworu, co zapoczątkowało jego przemianę. Amaro wyznał, że Bóg dał mu wiele innych darów jak odejście od mrocznej drogi, łaski duchowe i miłość… Mężczyzna podkreśla jak ważna jest rodzina i, że to Ona jest głównym fundamentem.

Co sądzicie o wyznaniu Basiury? Uważacie, że mężczyzna się zmienił i jest teraz łagodnym i miłym człowiekiem? Czyżby jego ostra, piekielna strona należała już do przeszłości?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *