Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Andrzej Duda rozpłakał się podczas przemówienia i wygłosił przerażające słowa!

Andrzej Duda rozpłakał się podczas przemówienia i wygłosił przerażające słowa!

Ludzie, którzy często pokazują się w telewizji zazwyczaj kojarzą nam się z niezwykłą nienaturalnością i brakiem człowieczeństwa, ze względu na fakt, że wydają nam się Oni po prostu kolejnymi bohaterami serialu, czy filmu, którzy nie mają ani uczuć ani typowych dla ludzi problemów. Tymczasem sytuacja do jakiej doszło ostatnio podczas wystąpienia pana prezydenta Andrzeja Dudy pokazuje nam, że jest wręcz odwrotnie.

Prezydent w czasie swojego przemówienia wspomina o sytuacji, jaka zdarzyła się w Smoleńsku i opowiada o tym, jak towarzyszył przy przewożeniu ciała pani Marii Kaczyńskiej do Polski. Andrzej Duda mówi również o swojej misji, jakiej dopełnił w Moskwie, czyli tym, by całe przeniesienie ciała odbyło się w sposób godny i warty Pierwszej Damy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.

Pan prezydent w trakcie przemówienia nie ukrywał wzruszenia i widać było, że słowa które wymawia bardzo dużo go kosztują, a wszystkie te wspomnienia wiążą się dla niego z prawdziwym i nieudawanym bólem, smutkiem i cierpieniem. 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *