Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Ania Wyszkoni zaśpiewała piosenkę o swojej ciężkiej chorobie! Posłuchajcie tej niezwykłej ballady…

Ania Wyszkoni zaśpiewała piosenkę o swojej ciężkiej chorobie! Posłuchajcie tej niezwykłej ballady…

Ania Wyszkoni ma za sobą bardzo ciężki okres. Podczas, jednego ze swoich koncertów artystka wyznała, że mało brakowało i nie byłaby wstanie tu zaśpiewać: Sprawa więc była bardzo poważna i wywołała masę kontrowersji wśród jej fanów, którzy bardzo martwili się o swoją idolkę.

Co więcej w jednym z wywiadów Wyszkoni zdradziła, że chorowała na raka tarczycy i nie potrafiła sobie z tym w żaden sposób poradzić.Teraz, jednak od dłuższego czasu Ania promieniuje szczęściem i chce mówić o swojej chorobie – bo wie, że dzięki temu może kogoś uświadomić i uratować mu życie. Tym bardziej, że o raku tarczycy naprawdę słychać bardzo mało.

Wokalistka wydała już swój nowy album Jestem tu Nowa, na którym zmierza się z tematami choroby, smutku, ale także mówi o nadziei, szczęściu i szansach na lepsze jutro. To z tej płyty pochodzi utwór Napisy końcowe,w którym Ania śpiewa o strasznym czasie który ma już za sobą, ale także tym że dużo dzięki temu się nauczyła i dojrzała.  Stała się bardziej świadoma i mniej roszczeniowa w stosunku do ludzi i całego świata. Posłuchajcie sami!


 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *