Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

BBC wyświetliło szokujące nagranie z kobietami Islamu! „Są przywiązane i mają wybuchowe…

BBC wyświetliło szokujące nagranie z kobietami Islamu! „Są przywiązane i mają wybuchowe…

Kontrowersji związanych z Islamem w ostatnim czasie zaczyna przybywać. Wszystko wiąże się oczywiście z falą uchodźców, którzy przybywają do Europy. Nie ma co się jednak oszukiwać, bowiem religia muzułmańska pełna jest wielu zasad, które dla nas  jako Europejczyków są wręcz szokujące: Nic więc dziwnego, że czasami filmy które pojawiają się o tematyce Islamu budzą w nas wręcz śmieszność,a czasem przerażenie.

Tak właśnie było w przypadku filmu, który został wyświetlony przez BBC i  przedstawia parodię o kobietach w Islamie. W produkcji obserwujemy kobiety, które przywiązane są w kuchni do ściany. Co gorsza muzułmańskie kobiety z prawdziwym szczęściem na twarzy pokazują swoje kamizelki z materiałami wybuchowymi.

Nic więc dziwnego, że film jednych ludzi zszokował, a drugich całkowicie rozśmieszył, co oczywiście nie spodobało się społecznościom muzułmańskim, które twierdzą, że pragną tolerancji i miłości. Zobaczcie nagranie z BBC i napiszcie co o nim sądzicie? Czy wyznawcy Islamu mieli prawo się zdenerwować? 


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *