Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Beata Pawlikowska kontrowersyjnie o posiadaniu dzieci i życiu w pojedynkę!

Beata Pawlikowska kontrowersyjnie o posiadaniu dzieci i życiu w pojedynkę!

Beata Pawlikowska to bez wątpienia, jedna z najbardziej popularnych i lubianych podróżniczek w Polsce! Kobieta, jednak pomimo dużej sympatii ze strony wielu widzów cieszy się również ogromną nienawiścią ze strony osób, którym nie podoba się jej styl życia i wymyślają  setki plotek, byleby ją tylko zniszczyć. Dużej części Polaków nie podoba się, że pani Pawlikowska, dalej pozostaje singlem i nawet nie myśli o poszukiwaniu partnera i założeniu prawdziwej rodziny, co dla masy osób jest praktycznie nie do pomyślenia i kłóci się z ich systemem wartości, w którym zostali wychowani.

Ostatnio Beata Pawlikowska w tygodniku Gwiazdy powiedziała coś, za co ludzie mogą Ją jeszcze bardziej znienawidzić. Podróżniczka stwierdziła, że nigdy w życiu nie żałowała, że nie ma swoich dzieci, a co więcej przybliżyła sytuację osób w jej wieku, których dzieci zdążyły już założyć własne rodziny, więc oni sami tak naprawdę nie mają już dzieci. Co więcej pisarka stwierdziła, że rodzice tych dzieci muszą teraz nauczyć się żyć zupełnie na nowo – w pojedynkę!

Beata Pawlikowska wspomniała, że kiedyś sądziła, że bycie samotnym jest złe, ale z czasem zupełnie zmieniła swoje poglądy. Nikogo nie szuka i tak samo nie interesuje się zdaniem osób, którym nie podoba się jej sposób na życie!

A, Wy co sądzicie o postaci pani Pawlikowskiej? Uważacie, że dobrze pokierowała swoim życiem, czy myślicie, że któregoś dnia może żałować, że nie ma dzieci i męża?

 

One Comment

  1. smutne to co pisze ta kobieta. Jak juz bedzie stara to ciekawe kto ja przygarnie i szklanke mleka poda.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *