Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Cała prawda o prezesie Kaczyńskim! Na jego życie zaplanowano zamachy: Włożono ampułki z trucizną…

Cała prawda o prezesie Kaczyńskim! Na jego życie zaplanowano zamachy: Włożono ampułki z trucizną…

Jarosław Kaczyński należy bez wątpienia do najbardziej znienawidzonych, a zarazem kochanych osób przez Polskie społeczeństwo! Masa ludzi zarzuca mu sterowanie prezydentem Andrzejem Dudą i po cichu nakazywanie mu, co ma robić, czy ukryte tajemnice jak np. sprawa jego kotów, czy orientacji, którą rzekomo ukrywa przed światem! Teraz nareszcie pan Jarosław Kaczyński w najnowszej autobiografii postanowił przedstawić prawdę, a także opisać to, czego ludzie o nim nie wiedzą….

Prezes partii Prawo i Sprawiedliwość wspomina w swojej książce nie tylko o plotkach na swój temat, ale także zamachach, które już nie raz były czynione na jego życie, byleby tylko go uciszyć i nie pozwolić zmieniać Polski na lepsze. Najpierw sytuacja dotyczyła Elbląga i sali, na której pan Kaczyński miał przemawiać:

Okazało się, że znaleziono w drzwiach w budynku ampułki z trującym gazem. Mówi także o m.in. dziwnym przypadku przebitej opony, którą zauważono w ostatniej chwili, jak i odkręconej śrubie od pojazdu, co mogło się skończyć tragicznym w skutkach wypadkiem…


Autobiografia ma podobno pojawić się na rynku jeszcze w tym roku i nareszcie pokazać prawdę o Jarosławie Kaczyńskim i przerażającej Polsce, w której tak naprawdę żyjemy, a wielu z nas nie ma o tym zielonego pojęcia. Kupicie książkę? Jak sądzicie – O czym jeszcze opowie prezes PiS?

16 komentarzy

 1. Oczywiście że kupię tę książkę.

 2. Czekam niecierpliwie na to wydanie . Podziwiam tego szlachetnego Człowieka, chylę czoła przed ogromnym patriotyzmem Pana Jarosława i jego oddaniu Polsce . Chwała mu za to.

 3. Na mnie też wiele razy próbowano zrobić zamach. Raz znalazłem w bułce krucyfiks (wiadomo, że to sprawka kogoś z PiSdu. Innym razem ktoś poluzował mi koło w hulajnodze, a jeszcze kiedyś, grając w gumę, ta pękła i uderzyła mnie w nos. Ktoś musiał ją celowo uszkodzić.

 4. kupię pozdrawiam , na pewno jest bardzo ciekawa.

 5. kupie

 6. Oczywiście, że kupię. Bo dla mnie zawsze jest i będzie Mężem Stanu

 7. Jasne,że kupię

 8. Kupię na pewno. Nie mogę się doczekać kiedy książka pojawi się w księgarniach.
  Pozdrawiam serdecznie Pana Prezesa Kaczyńskiego.

 9. Kaczynski to twardziel!!Na Jego miejscu ,inny by się dawno sfajdał w portki!!

 10. Kupie na pewno. Chylę czoło przed Panem Jarosławem Kaczyńskim. Jego oddaniu sie Polsc.
  Nie ma majątku. Nie grabi Polski. Nie pobiera nawet emerytury. Czy ludziwctego nie widza? Nie widza, ze on siega po władze bezinteresownie? Tak kocha Polske i Polakow, ze mimo opluwania go przez wielu on nie poddaje sie, choc nic z tego nie ma i bron intetesow Polski jak lew….podziwiam jego wielki patriotyzm i jego czysty jak łza zyciorys. Nigdy za żadne pieniądze nie dał sie kupic….i tego nie moga krętacze i złodzieje przeżyc!

 11. JEŚLI NIE BĘDZIE ZBYT DROGAKUPIĘ

 12. Dokladnie calkowicie zgadzam sie z bajka

 13. Nie kupię są ciekawsze książki i bajki 😉

 14. Kupię pierwsza w moim wielotysięcznym mieście. Przeczytam i przekażę dalej mojej rodzinie i przyjaciołom.

 15. Kupię, kupię, bardzo lubię opowieści scence fiction……………..

 16. Ja nie kupię bo znam życiorys Pana Jarosława z mediów. Czytałam że był miernym uczniem co spowodowała, że z trzema ocenami niedostatecznymi nie otrzymał promocji do następnej klasy. Brat był przewodniczącym Solidarności a On sam był Jego zastępcą. Nie był internowany, bo nie wyraził na to zgody itd..

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *