Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Cejrowski o Tusku! Trzeba złapać go za czuprynę i

Cejrowski o Tusku! Trzeba złapać go za czuprynę i

Wojciech Cejrowski jest znanym podróżnikiem, a także komentatorem wszelkich skandali. Mężczyzna słynie ze swojej bardzo mocnej wiary, a także nieprzyjemnych słów – Szczególnie zasłynął kręcąc odcinek swojego programu podróżniczek o buddyzmie, w którym stwierdził, że Dalajlama modli się do Lucyfera, a także mówił do wchodzących do świątyni ludzi, że są głupi…

Cejrowski sam z siebie nazywa się katolem, a niektóre z jego wypowiedzi mogą wręcz przerażać. Tym razem podróżnik postanowił powiedzieć co sądzi o byłym premierze Donaldzie Tusku! Mężczyzna wspomina ostatnią aferę, w której okazało się, że w jednej z trumien odnaleziono dwie głowy, trzy ręce i cztery miednice ludzkie, co ma oznaczać, że rąbano zwłoki. Cejrowski twierdzi, że trzeba o to całą sytuację pytać Donalda Tuska.

Co więcej należy pana Tuska złapać za czuprynę i wsadzić do aresztu, aby nie mataczył! Trzeba traktować go jak kryminalistę i niech sąd wyda na niego wyrok, dzięki któremu będzie siedział razem z … Zresztą sami zobaczcie! Co sądzicie o nagraniach? Zszokowały Was? Zgadzacie się z panem Cejrowskim?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *