Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Ceny masła i mleka wzrosły przez PiS? Ewa Kopacz wyjaśnia. Zobaczcie szokujące nagranie!

Ceny masła i mleka wzrosły przez PiS? Ewa Kopacz wyjaśnia. Zobaczcie szokujące nagranie!

Na temat programu 500+ było już setki ataków, niemiłych komentarzy, ale także pochwał. Problem w tym skąd mamy wiedzieć po której stronie powinniśmy stanąć. Swój punkt widzenia zaproponowała ostatnio Ewa Kopacz, która będąc na wywiadzie w Radiu Zet była pytana przez dziennikarza na temat 500+.

Dziennikarz przytoczył Jej dawną  wypowiedź o fakcie, iż koszt programu 500+ przekracza możliwości finansowe.Była premier stwierdziła, że podtrzymuje swoje zdanie, bo wszyscy Polacy odczują złe decyzje PiS, zwłaszcza przy zakupach, które z pewnością wielu z nas robi w okresie świątecznym.

Wtedy to zobaczymy jak wzrosły ceny – że podrożało mleko i masło, benzyna, a także iż niedługo prąd również będzie droższy. Dziennikarz nie zgodził się jednak ze zdaniem Ewy Kopacz. A, Wy co sądzicie o wymianie zdań między byłą premier i dziennikarzem radiowym? Po której jesteście stronie? Kto według Was ma rację? Czy faktycznie zwiększenie cen masła i mleka jest dziełem partii Prawo i Sprawiedliwość? Co o tym sądzicie? Czy odczujemy w negatywnym znaczeniu działanie programu 500+ na rynek i nasze portfele?


https://twitter.com/ZielonaGaska/status/850238150773309440

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *