Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Cleo zaśpiewała piosenkę o zmarłej babci i śmierci… Posłuchajcie tej pięknej ballady!

Cleo zaśpiewała piosenkę o zmarłej babci i śmierci… Posłuchajcie tej pięknej ballady!

Cleo to z pewnością, jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Dziewczyna dotąd współpracowała z Donatanem, z którym stworzyła Eurowizyjny hit My Słowianie, a niedawno wydała swój solowy album pt. Bastet! Na krążku oprócz przebojów Noc, czy Zabiorę Nas znalazły się, także ballady, które jak wyznaje sama Cleo są niezwykle osobiste m.in. piosenka Sami: Utwór został napisany przez artystkę po śmierci jej babci i opowiada o jej największym lęku, czyli stracie ukochanych bliskich,,,

W balladzie Cleo porusza tematykę swoistej samotności śmierci, czyli faktu, że odchodzimy tak naprawdę sami – bez ukochanych, przyjaciół, czy znajomych. Sami umieramy i sami musimy zrozumieć tajemnicę przemijania i co więcej pogodzić się z tym, że nasz czas się skończył! Piosenka spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, którzy podziwiają szczerość i mądrość, którą Cleo zawarła w piosence. A, Wam jak się podoba? Utwór również Was wzrusza, czy raczej nie jesteście fanami takiej muzyki?

Warto wspomnieć, że Cleo wystąpiła na Eurowizji w 2014 roku razem z Donatanem i zajęli wtedy 14 miejsce, wykonując piosenkę My Słowianie. Utwór stał się prawdziwym hitem!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *