Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Czy Andrzej Duda przeklinał na wizji? Nagranie szokuje…

Czy Andrzej Duda przeklinał na wizji? Nagranie szokuje…

Andrzej Duda słynie wręcz z opanowania i bardzo kulturalnego języka, którym posługuje się nawet w bardzo krytycznych sytuacjach. Nic, więc dziwnego, że  ten materiał spotkał się z taką masą kontrowersji! Mowa o nagraniu, które  pojawiło się w sieci w maju i  przedstawia fragment debaty wyborczej, podczas której zdaniem kilku osób wyraźnie słychać jak pan Duda posługuje się niezwykle wulgarnym językiem i obraża Janusza Palikota, mówiąc do niego…

Oczywiście opinie co do materiału są jak zwykle podzielone. Wiele  osób twierdzi, że to po prostu zwykła przeróbka i nałożony na oryginał głos, który nie ma nic wspólnego z prawdą. Jeden z internautów stwierdził, także że za owymi wulgaryzmami stoi pan Korwin-Mikke, natomiast inny, że nawet jeśli jest to prawda to On woli mieć prezydenta mówiącego takim językiem niż prezydenta, który zaprasza do „marsza”.

A, Wy jak sądzicie? Czy Andrzejowi Dudzie mogły puścić nerwy i powiedział coś, czego teraz żałuje, a może jednak całe nagranie jest oszustwem, mającym wzbudzić nienawiść do polityka i przyrównać Go do Bronisława Komorowskiego, który przecież znany był z masy dziwnych wpadek, których nie sposób jest zapomnieć.

Co słyszycie na nagraniu? Czy faktycznie można usłyszeć tam wulgaryzmy z ust prezydenta?

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *