Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Czy Jarosław Kaczyński naprawdę chce beatyfikacji brata? Oficjalny komentarz mówi…

Czy Jarosław Kaczyński naprawdę chce beatyfikacji brata? Oficjalny komentarz mówi…

Masa niesprawdzonych i wręcz bezsensownych informacji pojawia się w mediach co jakiś czas! I choć część z nich może być czasami zabawna to z pewnością nie wszystkie – zwłaszcza jeśli dotyczą one zmarłego człowieka i jego brata, który dalej nie może poradzić sobie z Jego śmiercią. Mowa, oczywiście o prezesie Prawa i Sprawiedliwości panu Jarosławie Kaczyńskim, o którym dość głośno było ostatnio w polskich mediach, które twierdziły, że polityk stara się o beatyfikacją swojego zmarłego tragicznie brata Polski Lecha Kaczyńskiego i interweniował już w Watykanie.

Informacja, oczywiście od razu dla masy osób zabrzmiała zupełnie bezsensownie, jednak nie znaczy to, że było też niemałej ilości ludzi, którzy nie tylko w nią uwierzyli, ale nawet zaczęli szydzić z pana Jarosława Kaczyńskiego i obrażać jego osobę. Teraz na szczęście pojawiła się oficjalna informacja od rzecznika Prawa i Sprawiedliwości pani Beata Mazurek, która całkowicie zdementowała te śmieszne plotki, a nawet stwierdziła, że nigdy podobne działania nie były podejmowane. Wyznała,  także że potwierdza się, że niektórzy nie cofną się przed niczym aby dopiąć swego – nie przeszkadza Im nawet obrażanie zmarłej osoby, która przecież w żaden sposób nie może się obronić. Ale jak widać niektórym to nie przeszkadza. Co sądzicie o plotce, skierowanej przeciwko prezesowi PiS? Uwierzyliście  w nią, czy raczej od początku byliście pewni, że to wierutne bzdury?

One Comment

  1. Po tych oszołomach z PiS można się wszystkiego spodziewać.A pan Kaczyński swoimi wypowiedziami i insynuacjami obraził już tylu Polaków że nie dziwota że odpryski tego błota wracają do niego

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *