Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Czy zamachy w Monachium były zapowiedzią tragedii podczas Światowych Dni Młodzieży?

Czy zamachy w Monachium były zapowiedzią tragedii podczas Światowych Dni Młodzieży?

Sytuacja do której doszło wczoraj w Monachium raz jeszcze pokazała nam, że świat w którym żyjemy zmienia się praktycznie nie do poznania. W kolejnych zamachach giną i zostają ranne następne osoby, które tak samo jak każdy z nas niczym nie zawiniły i chciały po prostu spokojnie żyć.

Co więcej według wielu ekspertów to jeszcze nie koniec tragedii, a dopiero początek. Polska zbliża się, bowiem do jednego z najbardziej prestiżowych, a zarazem  obleganych chrześcijańskich wydarzeń Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się 29 lipca w Krakowie i ma w nich uczestniczyć sama głowa Kościoła Katolickiego Papież Franciszek.

Masa znawców już od dawna twierdziła, że organizowanie tego wydarzenia jest tak naprawdę niezwykle niebezpieczne, ze względu na czas zamachów i śmierci ze strony terrorystów, którzy najprawdopodobniej weszli do Europy pod płaszczykiem biednych uchodźców, którzy uciekają przed wojną i pragną wyłącznie pokoju!

Sytuacja do jakiej doszło w Monachium jeszcze bardziej utwierdziła wiele osób w tym, że Światowe Dni Młodzieży będą kolejnym celem zamachu, a wczorajsza strzelanina była jedynie odwróceniem uwagi i skierowaniem jej w inną stronę, niż Kraków, czyli miasto do którego niedługo przybędą setki tysięcy chrześcijan, którzy bez wątpienia będą łakomym kąskiem dla żądnych zniszczenia wyznawców islamu. A, Wy co o tym sądzicie? Myślicie, że podczas Światowych Dni Młodzieży może dojść do tragedii? Wybieracie się do Krakowa 29 lipca?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *