Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Doda popiera PiS? To co zrobiła zszokowało fanów…

Doda popiera PiS? To co zrobiła zszokowało fanów…

Doda jest bez wątpienia najbardziej kontrowersyjną i barwną postacią Polskiej sceny muzycznej. Artystka słynie z ostrego i bardzo odważnego wizerunku, mocnych, nasiąkniętych sensualnością teledysków, a także bardzo dziwnych pomysłów jak np. jej kreacja elfa na drugiej płycie. Ostatnio, jednak można odnieść wrażenie, jakby wokalistka nieco spokorniała i porzuciła swój kontrowersyjny wizerunek, a nawet zaczęła wypowiadać się w bardziej dojrzały sposób.

Twierdzenie to może udowodnić fakt ostatniej burzy jaka wywołała się na portalach społecznościowych artystki, na których poinformowała Ona swoich fanów, że otrzymała zaproszenie na premierę filmu Smoleńsk, która już od dobrych kilku miesięcy komentowany jest jako najbardziej chora i słaba produkcja stuleci – oczywiście jak zwykle od wszystkowiedzących recenzentów, którzy jeszcze samego filmu nie widzieli.

Jak można było przypuszczać wielu fanów Dody również nie ucieszyło się z jej planów co do wybrania się na Smoleńsk, a nawet zaczęło przekonywać wokalistkę, że jest masa o wiele lepszych obrazów, niż ta komedia. Padło, także przykre stwierdzenie, że Doda przez swój wybór filmu traci fanów, na co gwiazda jak zwykle nie pozostała dłużna i odpowiedziała, że będzie się wybierać do kina na co tylko zechce, a zwykłą komedią jest fakt braku poszanowania wyborów drugiego człowieka.


Myślicie, że zachowanie Dody może być powiązanie z jej prywatnymi poglądami politycznymi? Jak myślicie: Czego powodem był fakt, że to akurat Doda otrzymała zaproszenie na premierę filmu Smoleńsk? Film pojawi się na ekranach kin już 9 września! 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *