Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Działaczka KODu poddała się IN VITRO i planuje aborcję! Zobaczcie nagranie!

Działaczka KODu poddała się IN VITRO i planuje aborcję! Zobaczcie nagranie!

Sprawa aborcji jest bez wątpienia w ostatnim czasie, jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów w całej Polsce. Jedna część kraju jest całkowicie za zakazaniem tego zwyczaju niszczenia życia, natomiast druga uważa, że bardziej powinnyśmy zajmować się ludźmi, którzy już istnieją, niż tymi którzy dopiero mogą się narodzić. Niektórzy ludzie w swoich poglądach czasami za bardzo się zapędzają i próbują zrobić, coś co wpłynie na innych a niestety tak naprawdę całkowicie ich ośmiesza w oczach ludzi.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się wręcz szokujące nagranie dziewczyny, która wyznaje, że jest czynną działaczką ruchu LGBT i KOD. Co więcej kobieta twierdzi, że 2 miesiące temu podjęła decyzję o zapłodnieniu in vitro i już niedługo wyrusza do Czeczenii, by poddać się aborcji, bo w końcu ma do tego prawo.

Na nagraniu pada, także wiele innych trudnych słów, które z pewnością będą dość przykre do zrozumienia dla przeciwnika aborcji. Co sądzicie o filmiku kobiety? Uważacie, że nagranie może być prowokacją, która ma na celu wywołać zszokowanie, czy może jednak dziewczyna mówi zupełnie poważnie o swoich planach i przyszłych zamiarach?

3 komentarze

  1. To już jest jawna lewacka propaganda i prowokacja.Wszystkie lewaczki będą się zapładniać i skrobać-naumyślnie.Ciekawe jaki normalny lekarz na to przystanie?Oczywiście lewacki to zrobi.Zwyrodniałe jak całe to lewactwo…

  2. jakaś głupota dwukolorowoocznej dziewczyny

  3. Jestem oburzony!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *