Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Dziennikarka oskarża Jana Pawła II o przerażające czyny! „Jego służba przyniosła zniszczenie i mękę”

Dziennikarka oskarża Jana Pawła II o przerażające czyny! „Jego służba przyniosła zniszczenie i mękę”

Jan Paweł II jest bez wątpienia, jednym z największych powodów Polski do radości i chluby! Kapłan w swoim życiu nie tylko odznaczał się ogromną mądrością, ale też niespotykanym ciepłem i wrażliwością, dzięki czemu ufał i kochał Go praktycznie każdy. Tymczasem okazuje się, że nie wszyscy mają podobnie zdanie.

Dziennikarka w amerykańskim dzienniku New York Times stwierdziła, że nie rozumie, jakim cudem Karol Wojtyła został uznany za świętego, skoro chronił On tyle osób związanych z krzywdzeniem dzieci i zmuszaniem ich do czynienia przerażających rzeczy, które z pewnością nie są dozwolone w Kościele Katolickim.

Dziennikarka wyznała dalej, że ma na myśli kardynała Bernarda Francisa Lawa, który rozwinął działalność wykorzystywania dzieci przez księży i ukrywał wielu z tych kapłanów przez co ludzie utracili zaufanie do Kościoła i samej wiary katolickiej. Co więcej kobieta zwraca uwagę na argumenty obrony Papieża od osób, które twierdzą, że Jan Paweł II nie miał pojęcia o podobnych przestępstwach, a nawet jeśli wiedział to przepełniony był wiarą w człowieka i miał nadzieję, że są to tylko pogłoski i niesprawdzone fakty.

Niestety dziennikarki to nie przekonuje i uważa, że tyle lat służby Wojtyły przyniosło jedynie strach i zniszczenie, więc nie zasługuje On na kanonizację. A, Wy co sądzicie o zdaniu kobiety? Uważacie, że jej słowa to zwykłe kłamstwa, czy może macie zupełnie inne zdanie na ten temat?

2 komentarze

  1. Wojtyła wart swego kościoła 😉 zasłużył na kanonizację 🙂 hehe

  2. Sądzę że może ziarko prawdy jest jak wszedzie ale to nie powód żeby tak zazdrośnie zazdroscic to tylko tytuł nadany a ON już nic z tego nie ma

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *