Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Dziewczynka w piosence prosi tatę by przestał pić i zaopiekował się nią! Posłuchajcie utworu!

Dziewczynka w piosence prosi tatę by przestał pić i zaopiekował się nią! Posłuchajcie utworu!

Problemy z nadużywaniem alkoholu to bez wątpienia prawdziwy dramat: Nie tylko dla osoby, która sama niszczy sobie życie, ale przede wszystkim jej otoczenia, czyli rodziny, która często najmocniej cierpi i choć się stara jak może to niestety nie zawsze jest wstanie coś zdziałać.

Najczęściej problem ten dotyczy oczywiście ojców i dzieci, którzy przez problemy taty nie są wstanie normalnie funkcjonować, a czasami ulegają nawet przemocy fizycznej.Dokładnie ten motyw opisuje niezwykle piękna piosenka, która została stworzona przez zespół Ich Troje w 2003 roku i nosi tytuł Nie pij tato!

W piosence przerażona dziewczyna prosi swojego tatę, by przestał nadużywać alkoholu i mówi mu o swoich marzeniach, których przez jego problem nie jest wstanie nigdy spełnić jak np. dostanie psa, czy pójście spać w cichym i spokojnym domu, którego tak potrzebuje. Jak podoba Wam się piosenka? Was równie wzrusza i pozwala zastanowić się nda złem, którego przecież na świecie jest taki ogrom? Utwór wykonuje Wiktoria Katajew!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *