Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Edyta Górniak chora! Lekarze wydali diagnozę, która…

Edyta Górniak chora! Lekarze wydali diagnozę, która…

Edyta Górniak ma za sobą ciężkie chwile: Jeszcze niedawno jej synek Alan cierpiał na zakażenie organizmu z którego po ciężkiej i wyczerpującej walce udało mu się wyjść. Wokalistka oczywiście cały czas wspierała swoje dziecko i nie odstępowała go na krok. Niestety pomimo faktu, że Alan poczuł się już lepiej to sama Edyta nie wytrzymała takiego stresu i również zaniemogła.

Lekarze stwierdzili, że gwiazda cierpi na bardzo silne wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych przez co śpiewanie jest w tej chwili dla niej zupełnie niemożliwe. Piosenkarka próbowała wspomagać się lekami, niestety nie dało to żadnych skutków i musiała odwołać swój najbliższy koncert.


Miejmy nadzieję, że jednak ostatecznie wszystko będzie dobrze, a Edyta odzyska swój piękny głos za który pokochały ją miliony. Miejmy także nadzieję, że zła passa Górniak nareszcie się skończy i będzie mogła w spokoju cieszyć się zarówno życiem rodzinnym jak i zawodowym…

2 komentarze

  1. Zycie zdróweczka pani Edytko. wierze ze wszystko będzie bardzo dobrze i jeszcze nie raz zobaczymy panią na scenie z pięknym, ciepłym głosikiem.

  2. Boze Moj, Boze Nasz miej opieke nad Edyta. Panie Jezu wstaw sie za Nia aby cud uzdrowienia zaistnial w przypadku Edyty!!! A chwala Twoja poraz kolejny niech stanie sie nam znana!!!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *