Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Film z makijażem dla chłopaków zszokował Polaków! Zobaczcie sami…

Film z makijażem dla chłopaków zszokował Polaków! Zobaczcie sami…

YouTube jest miejscem, gdzie raz na jakiś czas można odnaleźć nagranie, które dosłownie szokuje! Tak właśnie jest w przypadku filmiku wstawionego przez Jakuba Króla, który w kilka dni zdobył ponad milion odtworzeń i przy okazji wywołał masę kontrowersji. Wszystko w związku z faktem, że filmik dotyczy makijażu: I może nie byłoby  w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chodzi o naturalny makijaż dla chłopaka!

W nagraniu niejaki Jakub posługuje się niezwykle zgrabnie korektorem, pudrem, a nawet rozświetlaczem, którego z pewnością nie używa zbyt wielu chłopaków. Film stał się prawdziwym hitem sieci, a odbiór internautów był naprawdę różny! Szczególnie chodzi tu o męską publiczność, która zupełnie nie rozumie, jak chłopak może się malować i twierdzić, że może być to naturalne. W ich mniemaniu makijaż może być stosowany wyłącznie przez kobiety, by zachować naturalne piękno… Co więcej nie zabrakło też komentarzy obrażających osoby o odmiennej orientacji i były to zazwyczaj wypowiedzi dość brutale, mówiące o śmierci, czy przymusowym wojsku dla autora.

A, Wy co sądzicie o całym filmiku? Podziwiacie chłopaka, że był wstanie tak się odważyć i pokazać coś specyficznego, czy może uważacie, że jego zachowanie jest po prostu złe?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *