Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Franciszek dowiedział się o Polsce szokujących kłamstw. Czy zmieni o NAS zdanie?

Franciszek dowiedział się o Polsce szokujących kłamstw. Czy zmieni o NAS zdanie?

Strona katolicka Il Sismografo, która cieszy się dobrą sławą wśród Watykanu i duchownych napisała coś, co z pewnością już niedługo może zszokować nawet samego Franciszka i zastanowić w jakim kraju niedawno przebywał. Portal w jednym ze swoich artykułów posłużył się niezwykle kontrowersyjnym i fałszywym stwierdzeniem, które odnosiło się do potwornych zbrodni do jakich dochodziło w polskim obozie koncentracyjnym!

W związku z tak szokującym materiałem wielu Polaków boi się, czy Papież Franciszek przeczytawszy artykuł nie zmieni zdania o Polsce, które nabył podczas wizyty w Krakowie na Światowych Dniach Młodzieży.

Co prawda odpowiednie osoby mają podobno zgłosić się do redakcji całej strony i zażądać od nich sprostowania, które zniszczy kłamstwo, jedna nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Jedno jest pewne: Portal pisząc taki artykuł zmienił zdanie tysiące ludzi na temat Polski i przekonał ich do stanowiska, że to Polacy dokonali przerażających morderstw i z zimną krwią odbierali życie.

Miejmy nadzieję, że choć Franciszek nie da się ogłupić i dalej zachowa pozytywne zdanie o naszym kraju. A, Wy co sądzicie o całej sytuacji? Myślicie, że ludzie uwierzyli w słowa strony, czy jednak nie dają się tak łatwo oszukać i manipulować? Myślicie, że Ojciec Święty zmieni zdanie na temat Polski, czy jednak nie ma takiej możliwości?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *