Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

George Bush postanowił potańczyć na POGRZEBIE? Zobaczcie nagranie….

George Bush postanowił potańczyć na POGRZEBIE? Zobaczcie nagranie….

Funkcja prezydenta jest bez wątpienia najbardziej szanowaną pozycją w wielu państwach. Wiele osób ma nie tylko ogromne zaufanie do swojej głowy kraju, ale nawet pokłada w niej olbrzymie zaufanie i wierzy, że może Ona zmienić jego świat na lepsze. Jaka jest prawda? O tą sprawę spierają się praktycznie wszyscy: Jedni twierdząc, że politycy nie mają, a raczej nie chcą nam pomóc i zależy im tylko na jak największej wypłacie, podczas gdy inni są przekonani, że choć nie wszyscy są uczciwi to z pewności jest mały procent polityków, którzy faktycznie chcą coś zmienić.

Niestety sytuacja jaka przydarzyła się ostatnio podczas pogrzebu policjantów z Dallas zszokowała dosłownie wszystkich i niestety zostawiła po sobie wrażenie, że przez lata rządził nimi ktoś zupełnie nieodpowiedni! Mowa o Georgu Bushu, który podczas całej ceremonii postanowił sobie potańczyć…

Spekulacje na temat Jego szokującego zachowania sięgają zenitu: Jedni twierdzą, że Bush ma problemy z piciem inni uważają, że ma Alzheimera, choć nic takiego nie zostało potwierdzone, podczas gdy inni są przekonani, że skoro polityk wycofał się już z życia politycznego to może sobie pozwolić na więcej i w końcu nie udawać.


A, Wy jak sądzicie? Jaka jest prawda i co było przyczyną tego dziwacznego zachowania byłego prezydenta USA Georga Busha? Z całego nagrania widać, że nawet Barack Obama miał bardzo dobry humor w czasie pogrzebu….

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *