Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Hillary Clinton zwymiotowała podczas wystąpienia! To nagranie zszokowało wyborców!

Hillary Clinton zwymiotowała podczas wystąpienia! To nagranie zszokowało wyborców!

Hillary Clinton od dłuższego czasu walczy z Donaldem Trumpem o stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe pani polityk promuje się wcale nie dobrymi pomysłami, ale faktem, że będzie ona pierwszą kobietą prezydentem i dlatego właśnie wszyscy muszą na nią głosować. Nic też dziwnego, że wszelkiego rodzaju gwiazdki jak Lady Gaga, czy Katy Perry promują Hillary jako najcudowniejszą kobietę, która będzie walczyła o ich prawa….

Tymczasem stan zdrowia Hillary pozostawia wiele do życzenia! Podczas ostatniego wystąpienia kobieta dostała ogromnego ataku kaszlu, po czym piła przez długi czas wodę. I niestety w czasie spożywania napoju pani Clinton wypuściła z buzi coś co przypominało jakąś zieloną, uformowaną maź…. Filmik wzbudził ogromne kontrowersje w sieci i zastanowił internautów, czy aby na pewno kandydatka nadaje się na tak odpowiedzialne stanowisko, choć jej stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia.

A, Wy co sądzicie? Myślicie, że pani Clinton powinna zostać głową państwa, czy jednak z  Jej problemami nie jest to zbyt dobry pomysł? A może uważacie, że pan Trump lepiej nadaje się do tej roli?

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *