Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Holland szokująco o ustawie antyaborcyjnej!

Holland szokująco o ustawie antyaborcyjnej!

Agnieszka Holland to reżyserka i aktorka, która dużej części Polaków znana jest ze swoich ostrych komentarzy w stosunku do partii Prawa i Sprawiedliwość i wielu ustaw i zarządzeń przez nią wprowadzanych. Kobieta zdobyła także popularność jako osoba wspierająca różne kampanie, dotyczące homoseksualizmu jak i aborcji. Tym razem, jednak reżyserka zrobiła coś, co z pewnością nie łatwo będzie zrozumieć przeciętnej osobie.

W czasie programu Kropka nad i Agnieszka Holland podzieliła się swoimi przemyśleniami co do ciąży jak i pana Terlikowskiego, który całkiem niedawno opuścił internetowy portal katolicki. Kobieta stwierdziła, że chętnie wszczepiłaby panu Terlikowskiemu ciążę, jednak nie zrobi tego, bowiem mógłby jeszcze kogoś urodzić… Co więcej aktorka skrytykowała projekt ustawy o zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego i stwierdziła, że jest ono niezwykle niszczące wobec kobiet, jednak nie tylko – bo uderza także w część dzieci, które nie zostaną uratowane w okresie prenatalnym, gdyż lekarze będą się bali czynić takie ruchy przez całą ustawę.

Co sądzicie o słowach pani Holland? Według Was kobieta mówi sensownie i w pełni się z nią zgadzacie, czy jednak wręcz odwrotnie? Co sądzicie o wszelkiego rodzaju projektach antyaborcyjnych? Są potrzebne, czy jednak zupełnie niekonieczne?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *