Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Islamiści bezczeszczą figurę Matki Boskiej! Zdjęcie oburzyło katolików w całej Europie…

Islamiści bezczeszczą figurę Matki Boskiej! Zdjęcie oburzyło katolików w całej Europie…

Islam i ostatnie afery z uchodźcami coraz bardziej sięgają zenitu. Nie wiadomo tak naprawdę już w co wierzyć, bowiem z jednej strony media przekonują nas, że uchodźcy nie zrobią nam krzywdy, podczas gdy z drugiej dochodzi do coraz większej ilości zamachów z udziałem właśnie islamistów, którzy pod pretekstem rozwoju swojej wiary zabijają niewinnych ludzi, którzy Ich zdaniem są nieczyści i nie zasłużyli na życie na Ziemi.

Wyznawcy religii Islamskiej oprócz zabijania ludzi z zimną krwią znani są, oczywiście ze swojej nienawiści do innych wyznań, w tym oczywiście chrześcijaństwa. Od kilku godzin po sieci krąży przerażające zdjęcie, na którym dwójka mężczyzn, nazywanych przez media wyznawcami Islamu bezcześci posąg Maryi i odprawia wokół niego plugawe czyny. Niektórzy określają ich zachowanie, jako młodzieńczy wybryk, jednak czy da się usprawiedliwić taki wyczyn, który godzi w uczucia i wiarę milionów chrześcijan na całym świecie?

To zdjęcie raz jeszcze nakazuje nam przemyśleć, czy Ci biedni uchodźcy faktycznie przyzwyczają się do naszej kultury i religii, a może z czasem zaczną robić jeszcze gorsze rzeczy, niż bezczeszczenie figury Matki Świętej? A, Wy jak uważacie, da się w jakiś sposób usprawiedliwić ich zachowanie?

Zdjęcie znajdziecie w nagraniu poniżej!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *