Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Jak naprawdę miał skończyć się Titanic? Zobaczcie urywek, który nie pojawił się w filmie!

Jak naprawdę miał skończyć się Titanic? Zobaczcie urywek, który nie pojawił się w filmie!

Titanic z 1997 roku to bez wątpienia, jeden z najbardziej znanych filmów świata! Został on stworzony na podstawie prawdziwych wydarzeń: Katastrofy statku pasażerskiego, który na skutek zderzenia z górą lodową w 1912 roku wziął ze sobą na dno ponad 1500 osób!

Film Titanic z 1997 roku stał się hitem nie tylko ze względu na świetne aktorstwo i ukazanie przerażających chwil z życia wielu ludzi, ale także wątek miłosny przez które wiele osób uwierzyło  w prawdziwą miłość. Ten film to także jedna z produkcji, która wielu z nas przypomina najpiękniejsze chwile  z życia!

I choć każdy wie jak kończy się ten film to początkowo ustalone było zupełnie inne zakończenie. Czy lepsze to każdy musi sam sobie odpowiedzieć. W każdym razie zachęcamy do zobaczenie jak naprawdę miał skończyć się Titanic i napisania, które zakończenie jest waszym zdaniem lepsze? Zdaniem wielu to zakończenie jest niestety niezbyt logiczne, bo czy osoba szukająca tak długo wartego takie pieniądze diamentu… Zresztą zobaczcie sami!


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *