Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Janusz Korwin-Mikke zaśpiewał! Tego nikt się nie spodziewał… (nagranie)

Janusz Korwin-Mikke zaśpiewał! Tego nikt się nie spodziewał… (nagranie)

Janusz Korwin-Mikke, znany jest ze swoich dość kontrowersyjnych poglądów na temat społeczeństwa, życia i kobiet, a także oczywiście niezwykle wybuchowego charakteru, który zdążył już niejednokrotnie ukazać. Nie każdy jednak wie, że nasz pan polityk nie jest wcale tak surowy i zasadniczy jak sądzimy, ale obdarzony jest prawdziwą artystyczną duszą! Dał to poznać, podczas Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej w 1998 roku, kiedy to wykonał cover utworu Yellow Submarinez z repertuaru znanego zespołu rockowego The Beatles, który umieścił piosenkę na swojej siódmej, studyjnej płycie wydanej 5 sierpnia 1966 roku.

 Yellow Submarine opowiada historie beztroski życia i stał się prawdziwym hitem grupy, utrzymując się na pierwszym miejscu przebojów w Wielkiej Brytanii przez cztery tygodnie! A jak podoba się Wam wersja pana Korwina?

Opinie o jego śpiewie są niezwykle podzielone: Jedni twierdzą, że dzięki Niemu Eurowizja 2017 będzie należała do nas, jeszcze inni zwracają uwagę na jego wokal, który podobno w całości przebija lidera grupy Kukiz 15, a jeszcze inni raczej nie do końca dostrzegają jego wybitny talent.

A, Wy po której ze stron stoicie? Uważacie, że pan Mikke ma talent i spokojnie mógłby zostać wielką gwiazdą i wydać wiele przebojów? Myślicie, że któregoś dnia Janusz znowu da nam piękny i pamiętny koncert? I wreszcie – Czy jest bardziej uzdolniony niż tegoroczny reprezentant na Eurowizji Michał Szpak?  Jaką piosenkę mógłby zaśpiewać pan Korwin na Eurowizji 2017?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *