Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Jezioro zamieniło się w krew? Ludzie są przerażeni…

Jezioro zamieniło się w krew? Ludzie są przerażeni…

Apokaliptycznych znaków, czy dziwnych omenów ludzie dopatrują się na świecie już od dawna: Należą do nich m.in. przyprawiające o ciarki symbole na niebie, czy kręgi na zbożu, które rzekomo mają świadczyć o obecności kosmitów. Tym razem, jednak sytuacja jest jeszcze bardziej przerażająca, a zarazem niczym wyciągnięta  z jakiegoś filmu o końcu świata.

Jezioro Urmia w Iranie już od dawna wykazywało dość specyficzne symptomy, które zaniepokoiły mieszkańców. Najpierw akwen wodny stawał się niebezpiecznie płytki, a następnie ilość soli w wodzie przekroczyła znacznie normę. To, co jednak stało się ostatnio z jeziorem wywołało w ludziach już nie tylko niepokój, ale prawdziwy strach o przyszłość i świat, który może się niedługo zakończyć. Woda przybrała tam kolor czerwony, wyglądem przypominający krew: Takiego widoku wręcz nie da się zapomnieć!


Mieszkańcy spekulują, że omen ten może być związany z zamachami, które na szczęście zostały udaremnione w Iranie, jednak nie znaczy to, że ich wykonawcy nie spróbują raz jeszcze. Nie brakuje, także osób, które są wręcz przekonane, że krwista woda to, oczywisty symbol nadchodzącego końca. A jakie jest wyjaśnienie naukowców w całej sprawie? Twierdzą oni, że kolor jeziora to wina bakterii i glonów, jednak czy Bóg nie może działać przez stworzenia, które stworzył? A, Wy co sądzicie o całej sprawie?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *