Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Justin Bieber pobił swojego fana! To nagranie przeraża…

Justin Bieber pobił swojego fana! To nagranie przeraża…

Justin Bieber to bez wątpienia, jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd show biznesu: Chłopak zaczął robić oszałamiającą karierę już w wieku 15 lat, kiedy ukazał się jego debiutancki singiel One Time! Od tego czasu wokalista jest znany na całym świecie i szaleją za nim tłumy nastolatek i nastolatków.

Od pewnego czasu Bieber, jednak oprócz śpiewaniem zainteresował się robieniem wokół siebie szumu i wywoływaniem skandali. Jeszcze niedawno głośno było o fakcie, że Justin postanowił z przyjacielem popluć sobie na swoich fanów, a także pobić reportera. Co więcej Bieber został nawet aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, a jego zdjęcia z aresztu obiegły cały Internet. Jeśli, jednak ktoś myślał, że Justin już się trochę uspokoił i zaczął z powagą traktować swoją pracę jak i przede wszystkim swoich fanów to grubo się pomylił.


Po koncercie w Barcelonie gwiazdor wracał samochodem, podczas gdy na swojego ulubieńca czekała masa jego fanów. Gdy wokalistka dotarł do grupy swoich sympatyków ktoś włożył do jego samochodu dłoń chcąc dotknąć gwiazdora – niestety jak widać Bieber nie był tym zbyt zadowolony, a co więcej postanowił ukarać fana i uderzył go pięścią prosto w twarz. To nagranie pokazuje jak piosenkarz naprawdę traktuje ludzi, dzięki którym jest sławny i którzy płacą olbrzymie pieniądze by kupić jego płyty i przyjść na szalenie drogie koncerty. Co sądzicie o Justinie? Czy według Was warto marnować czas i pieniądze na takiego „artystę”?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *