Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Karolina Korwin-Piotrowska o Polsce i filmie Smoleńsk…

Karolina Korwin-Piotrowska o Polsce i filmie Smoleńsk…

Karolina Korwin-Piotrowska to z pewnością, jedna z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek  w Polsce. Kobieta, która potrafi naprawdę pochwalić muzykę, film, czy osobę, która jej przypadnie do gustu – natomiast gdy jest wręcz odwrotnie nie pozostawia suchej nitki na obiekcie swojej krytyki.

Nic więc dziwnego, że i tym razem kolejna opinia dziennikarki jest niezwykle mocna i dla niektórych pewnie krzywdząca: Pani Piotrowska na swoim fanpage opowiedziała o Polsce w swoim rozumieniu jak i wspomniała o filmie Smoleńsk. Kobieta wyznała, że mieszka w kraju, gdzie emocje rodzin i groby ma się za nic, a przerażeni  nauczyciele muszą mówić rodzicom podczas zebrań, że ich dzieci będą odpytywane w związku z lekcjami języka polskiego i historii z wiadomości o filmie Smoleńsk. Kobieta wspomniała także, że mieszka w kraju, gdzie w imię miłości do  świata natury wycina się puszcze, a także można zostać zaatakowanym bez konsekwencji tylko za mówienie w innym języku niż polski.

Co sądzicie o wypowiedzi pani Piotrowskiej? Uważacie, że przesadziła, a może według Was dziennikarka ma absolutną rację i jej przemyślenia są bardzo trafne?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *