Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Katarzyna Łaniewska komentuje film „Smoleńsk”

Katarzyna Łaniewska komentuje film „Smoleńsk”

Wczoraj odbyła się nareszcie premiera kontrowersyjnego filmu Smoleńsk, który jeszcze przed seansem masa ludzi publicznie szykanowała i nazywała największym żartem stuleci. Tymczasem po premierze coraz częściej zaczynają pojawiać się i te pozytywne komentarze jak właśnie od pani Katarzyny Łaniewskiej, która jak pewnie nie każdy wie była działaczką polityczną i otrzymała masę odznaczeń jak np. Złoty Krzyż Zasługi, czy Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Pani Łaniewska, znana jest z takich produkcji jak choćby dwie części prześmiesznej komedii Kogel Mogel, czy słynny serial Plebania, w którym wcielała się w Józefinę Lasek. Ostatnio zagrała, także w filmie Smoleńsk i właśnie na jego temat udzieliła wywiadu dla Stefczyk.info. W czasie rozmowy pani Łaniewska opowiedziała o głupich filmach na które zawsze znajdą się środki, natomiast brakuje pieniędzy na naprawdę ważne produkcje, dotyczące historii Polski i wydarzenia, które wpłynęło znacznie na Polaków.

Aktorka wyraziła zdanie, że ma wielką nadzieję, że każdy kto uwierzył w opowieści o pancernej brzozie i wiadomości o winie pilotów za całą katastrofę obejrzy ten film. Pani Katarzyna wyznała, także że film jej zdaniem wcale nie jest kontrowersyjny i opowiada o prawdziwych faktach m.in.  o masie osób, którzy dziwnym przypadkiem postanowili odbierać sobie życie, a byli w jakiś sposób związani z tragedią.

Wybieracie się do kina 9 września? Jakie macie zdanie na temat katastrofy, która z pewnością zmieniła całą Polskę?

3 komentarze

  1. Pani Katarzyno, uwielbiam Panią Jako Aktorkę ale nie lubię Pani jako zwolenniczkę Pisu. Coś się z Panią niedobrego stało że Pani tak bezkrytycznie zaufała tej partii. Czy Pani w to wszystko wierzy co opowiada JK??? Jakoś nie słyszałam o tym żeby ktoś popełnił samobójstwo z powodu tragedii smoleńskiej, nawet Ci co są tej tragedii winni i dalej sobie spokojnie żyją i sprawują władzę w tym kraju? Proszę podać nazwiska, wtedy może uwierzę. Jeżeli tak się nie stanie, to właśnie Pani opowiada bzdury!

    • Zawiedziona wielbicielko, a nie przyszło Pani do głoewy, że to Pani bezkrytycznie uwierzyła w bajeczkę o pancernej brzozie i nie dopuszcza nawet cienia wątpliwośc. Fizyka udowodnią, kto miał rację!

  2. A czy ktoś ją pamięta z ról przodowniczek pracy i prawych komunistek ? W szkole filmowej była pierwszym komunistycznym kapusiem a teraz się nawróciła – taki Babinicz w spódnicy.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *