Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Kibice Anglii niszczą Polską flagę! Tak świętują wygraną na Euro 2016 – Nagranie…

Kibice Anglii niszczą Polską flagę! Tak świętują wygraną na Euro 2016 – Nagranie…

Emocje, związane z Euro 2016 udzielają się całemu światu i może nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że niektórzy w napadzie szaleństwo po wygranej troszeczkę przesadzają. Właśnie tak było chwilę po meczu Anglia:Słowacja, który choć zakończył się remisem i brakiem jakiejkolwiek bramki to dał Anglikom awans do następnego etapu całych rozgrywek.

Niestety kibicie, chyba za bardzo wzięli sobie do serca zwycięstwo i poczuli się niepokonani, bo w czasie świętowania wygranej postanowili rzucić na ziemię polską flagę i zwyczajnie jak gdyby nic kopać ją i deptać. Takie zachowanie  z pewnością nie jest ani okazaniem szacunku do przeciwnika, ani tym bardziej nie usprawiedliwia go euforia po awansie drużny. Kibicie w jawny sposób zakpili nie tylko z naszej reprezentacji, ale także każdego Polaka, pokazując jak mają gdzieś nasze piękne symbole narodowe, które od lat napełniają nas dumą i przywołują zarówno te cudowne jak i trudne i przerażające chwilę dla Polski. Co sądzicie o postępowaniu Anglików? Uważacie, że ich zachowanie da się w jakikolwiek sposób usprawiedliwić, czy może jednak faktycznie zachowali się zwyczajnie bez honoru i pokazali nam, co tak naprawdę o Nas sądzą? Jak myślicie?

19 komentarzy

 1. Za takie zachowanie ekipa U.K. powinna być dyscyplinarnie zawieszona w dalszych rozgrywkach

  • To bardzo mądre słowa

  • Dokladnie. Powinni im pokazac co to jest szacunek dla flagi

  • dokladnie , powinni byc zdyskwalifikowani za ten numer

 2. Depczą flagę, krzyczą gdzie jestes „isis” a u siebie siedzą jak mysz pod miotłą, gdy ktoś publicznie krzyczy ze przejmuje ich kraj,typowe dla nich zachowanie…. Nie warto tego brać do siebie

 3. Angole zdeptali polska flage ale przeciez to wina rosjan???????????????????????????

 4. Niestety zachowanie niepochlebne, lecz biorąc pod uwagę inteligencję i wiedzę Anglików przypuszczam, że nawet nie wiedzieli, że to Polska flaga. Zapewne pomylili ze Słowacką. Mimo to chamstwo, które pokazali odczują niebawem. Ich przyjaciele Afgany, Pakistany, Turcy i podobni Musli dadzą im popalić już niedługo. Polaków i tak Anglicy nie lubią, bo nawet w szkołach dla najmłodszych im przeszkadzają, bo… zawyżają poziom. I co tu się dziwić. Nie można oczywiście sprawy generalizować, bo znam osobiście paru Anglików, którzy są i inteligentni i lubią Polaków. Dziekuję.

  • Prawda nie można wsadzać całych narodów do jednego worka.Są męty wszędzie i w Polsce zwłaszcza,Polak Polakowi wilkiem.

  • Cała prawda racja nie wielu z nich wie że to mogła by byc Polska Flaga

   • Bzdury gadasz

 5. Kto im dał Polską flagę.

 6. Ci co to zrobili (bo nie mówię tu o wszystkich Anglikach) to zwyczajna banda niedouczonych ćwoów. Życzę im z całego serca spotkania z polską „ekipą” 😉

 7. dokladnie wiedzieli czyja to jest flaga i wiedzieli co robia rozkladajac ja na podlodze druzyna Angli powinna byc dyscyplinarnie zawieszona w dalszych rozgrywkach.A co do ich kultury i wiedzy o europie to niema co mowic jak oni niewiedza ze Anglia to wyspa prosze oby polacy zagrali z anglikami i mecz wygrali pil bym tydzien ze szczescia

 8. A do sadu podałaś? Pewnie nie, boisz się? Jak większość Polaków …., a pózniej robią co chcą z twoja rodzina. Jak sobie nie pozwolisz to cię uszanują, jak sobie pozwolisz to cię zniszcza

 9. Nie ważne czyja flaga .Tak się nie robi z żadną flagą .To świadczy o ich słabości .Husaria by dała im popalić za nasze barwy Narodowe .

 10. TAK TO PRAWDA, ANGOLE JUŻ NIE DŁUGO ODCZUJĄ POLSKĄ MOC. ZA TO CO ZROBILI Z POLSKĄ FLAGĄ DRUŻYNA ANGIELSKA POWINNA BYĆ WYCOFANA Z DALSZYCH ROZGRYWEK W EURO 2016 A ANGIELSCY KIBICE POWINNI DOSTAĆ ZAKAZ WSTĘPU NA EUROPEJSKIE STADIONY. NIE MA TŁUMACZENIA, GDYŻ DOBRZE WIEDZIELI CZYJĄ FLAGĘ NISZCZĄ, AŻ TACY GŁUPI TO ONI NIE SĄ.

 11. nie ważne jakiego kraju flaga – nie powinni tak postapic!

 12. Idealny asumpt do uświadomienia sobie, przez Polaków, że Anglicy przez ostatnie kilkaset lat byli wrogo nastawieni do naszego narodu i naszych interesów. Szkoda tylko, że prawie w ogóle nie uczy się o tym w szkole.

 13. powinni byc zdyskwalifukowani za ten numer

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *