Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Kolejna obrzydliwa wpadka trenera Niemiec! Tym razem powąchał swoje….

Kolejna obrzydliwa wpadka trenera Niemiec! Tym razem powąchał swoje….

Joachim Loew to bez wątpienia w ostatnim czasie istna gwiazda telewizji, mediów i gazet. Były piłkarz i aktualny trener reprezentacji Niemiec zaliczył już kilka wpadek przed kamerami: Jedną z nich było dłubanie w nosie, potem legendarne już grzebanie w miejscu intymnym, po czym co gorsza wkładanie dłoni do tylnej części i zjadanie tego, niczym najsłodszych, czekoladowych cukiereczków.

Wszyscy spekulowali, że Joachim da sobie z tym spokój – Nawet On sam twierdził, że robił to wszystko pod wpływem ogromnych emocji, spowodowanych meczem i obiecał poprawę swojego zachowania. Na nic się jednak to stało, bowiem trener Niemiec po meczu Euro 2016 Niemcy-Słowacja znowu postanowił zrobić coś niezbyt „kulturalnego” w miejscu publicznym.

Tym razem padło na pachy, w które Joachim postanowił włożyć sobie ręce i przekonać się, czy na pewno się nie spocił! Co sądzicie o kolejnym popisie byłego piłkarza? Jak myślicie, czym może być spowodowane jego dziwne zachowanie: Czy to faktycznie zwykłe nerwy, a może po prostu brak odpowiedniego wychowania? Jak sądzicie – Co powącha lub zje podczas kolejnego meczu?

Przypomnijmy, że choć Euro 2016 okazało się dla trenera Niemiec bardzo pechowym okresem to wręcz przeciwnie stało się dla naszej Polskiej drużyny, która ostatnio pokazała swoją świetną formę podczas meczu ze Szwajcarią i pokonała ich w rzutach karnych. Ta rozgrywka bez wątpienia ze względu na swoje emocje na długo pozostanie w pamięci Polaków!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *