Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Kolejny atak na Polakach! Młoda para z dziećmi przeżyła horror…

Kolejny atak na Polakach! Młoda para z dziećmi przeżyła horror…

Ataki na tle rasowym na Polakach z całego świata ostatnio przybrały na sile! Do kolejnego z nich doszło w Edynburgu, gdzie 38-letnia kobieta imieniem Marlena i jej mąż Łukasz, a także dwójka dzieci zostali napadnięci przez grupę mężczyzn, którzy zaczęli wykrzykiwać w ich stronę przerażające wyzwiska na temat ich narodowości i zła, które każdego dnia czynią. Niestety same obelgi im nie wystarczyły, bowiem dość szybko postanowili, że zainteresują się  ich nowym samochodem i doszczętnie go zniszczą.

Oczywiście para próbowała na różne sposoby zainterweniować: Zadzwoniła nawet na policję, niestety funkcjonariusz stwierdził, że nie ma aktualnie żadnych oficerów, więc nie może im pomóc. Dopiero po 7 godzinach, jedna z grup policyjnych udała się na miejsce – niestety było już za późno. Polacy tłumaczą, że zawsze byli spokojnymi osobami i nigdy nikomu nie zrobili krzywdy, więc zupełnie nie rozumieją całego ataku. Czyżby był to dopiero początek masowych ataków na Polaków na świecie? Czy nasi rodacy mieszkający za granicą powinni zacząć się obawiać? Jak uważacie: Dlaczego tak bardzo ktoś może nienawidzić Polaków – tym bardziej jeśli ich nie zna…?

A, Wy spotkaliście się z atakami na tle rasowym podczas pobytu za granicą? Jakie argumenty kierowały w Waszą stronę osoby, które chciały Wam zrobić krzywdę?

3 komentarze

  1. Tak jak my traktujemy innych u siebie tak nas będą traktować

  2. Za granicą – nie. Za to w Polsce – owszem:/

  3. W Polsce wobec cudzoziemców jest inaczej ???

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *