Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Koniec meczu Polska-Szwajcaria! Ostateczny wynik to…

Koniec meczu Polska-Szwajcaria! Ostateczny wynik to…

Euro 2016 to bez wątpienia czas, kiedy każdy prawdziwy patriota  kibicuje swojemu krajowi i w prawdziwych emocjach, oczekuje ostatecznego wyniku rozgrywki. Dla naszej reprezentacji rok ten jest wyjątkowo udany: Najpierw wygrana 1:0 z Irlandią Północną, potem zaskakujący remis z mistrzami świata 2014 Niemcami, choć statystki wyraźnie pokazywały, że masa ludzi nie daje nam nawet cienia szans na pokazanie klasy na boisku. Tymczasem okazało się, że pomylili się wszyscy, a nasi cudowni i zdolni panowie stoczyli ciężką, aczkolwiek piękną walkę, która zakończyła się remisem.

Ostatni mecz stoczyliśmy natomiast z Ukrainą i również pokazaliśmy prawdziwą klasę pokonując ich bez problemu – choć zupełnie inne zdanie ma część gwiazd, która zarzucała Polsce zwykłe szczęście. A dziś czekała nas rozgrywka ze Szwajcarią, której co wspaniałe udało się strzelić przez Nas bramkę już w pierwszej połowie meczu! – Niestety Oni na dosłownie kilka chwil przed zakończeniem walki wyrównali wynik i również wbili gola.

Wszystko zakończyło się dogrywką, która ostatecznie również nie przyniosła rozstrzygnięcia. Emocje sięgnęły zenitu po rzutach karnych których końcowy wynik wyniósł: 1-1 natomiast  karne ( 4-5)  co dało zwycięstwo  POLSCE!


Jesteście dumni z naszej reprezentacji? Spodziewaliście się takiego wyniku, czy może jednak obstawialiście mecz zupełnie inaczej? Który piłkarz Waszym zdaniem najlepiej poradził sobie na boisku i przyniósł największą dumę Polakom? Lewandowski, Pazdan, Błaszczykowski, Krychowiak, Glik, Fabiański, a może jeszcze ktoś inni? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

10 komentarzy

 1. Wszyscy oprocz Lewandowskiego

  • a czy tylko lewy jest w tej drużynie ? dajmy się innym pokazać ! 🙂

  • Lewandowski zrobił największą prace na boisku bez niego Blaszczykowski by był pilnowany i nie strzelił by na 1-0
   Lewandowski skupia na sobie trzech obrońców dlatego inni mają pole do popisu

 2. Lewy jest zmeczony

 3. Nie wyrzywajcie się na Lewandowskim bo cała presja spada na niego. Szczęście że mamy opanowanego i spokojnego Błaszczykowskiego i cała ekipa daje z siebie tyle ile może. BRAWA dla całej reprezentacji. Dziękujemy

 4. Jakub Błaszczykowski…!!!

 5. Mojm zdaniem cala druzyna grala wspaniale bardzo mine to cieszy ze dzienki tak zdolnym chlopakom znuw jestesmy na ustach calej europy gurom POLSKA

 6. Fabiański,Błaszcykowski i Pazdan!!

 7. Oczywiscie ze Kubuś

 8. Fabiański !!!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *