Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Kontrowersyjne wyznanie Młynarskiej o religii! Polacy mogą Jej tego nie wybaczyć…

Kontrowersyjne wyznanie Młynarskiej o religii! Polacy mogą Jej tego nie wybaczyć…

Siostry Młynarskie od pewnego czasu spotykają się z masą kontrowersji – wszystko oczywiście przez ich słowa, które miejscami mogą zszokować wiele osób. Jeszcze niedawno Agata Młynarska zasłynęła swoją wypowiedzią o państwie Kiepskich nad morzem, a potem równie mocne słowa wypowiedziała jej siostra Paulina, która stwierdziła, że Matka Teresa jest psychopatką!

To jednak nie koniec, bowiem Paulina Młynarska postanowiła raz jeszcze powiedzieć coś czego Polacy z pewnością szybko jej nie zapomną. Pani Młynarska stwierdziła, że najlepszym pomysłem na reformę edukacji jest  zamknięcie wszystkich szkół i zostawienie wyłącznie religii. Co więcej lekcja religii ma odbywać się pięć razy w tygodniu przez osiem godzin!

Odbywać się będą także roraty, rekolekcje i nie tylko… Według pani Młynarskiej kwestia zdrowia również nie jest konieczna, bowiem wystarczy zdać się na wolę Boga i kary, które On zarządzi.Warto również wszystkie pieniądze oddać kurii, a Uniwersytety powinny zostać zamknięte i pozostać wyłącznie seminaria. Paulina Młynarska zdradziła również na jakie lekcje warto zamienić przedmioty w szkołach: Chemia zostanie zmieniona na naukę o dymie z kadzidła, a przyroda na sypanie kwiatów. Natomiast muzyka zostanie, jednak będzie wyłącznie organowa.

Co sądzicie o wypowiedzi pani Młynarskiej? Rozbawiła Was, czy raczej wręcz przeciwnie? Co myślicie o pomyśle kobiety?

12 komentarzy

 1. Ona ma całkowią rację !! wszyscy boją się islamizacji a ja się boję katolizacji… czy ktoś widzi różnicę między tymi religiami ? ja nie…

 2. Przepraszam bardzo, czy to jest ironia ? Jesli tak to swietna.A jezeli ona mowi powaznie to znaczy, ze jest najbardziej tepa ,zacofana i odporna na nauke ciemniaczka.Nie sadzilam,ze ludzie ,ktorzy uwazaja sie za lepszych od innych maja az tak zawezone horyzonty umyslowe.

 3. Juz teraz może idąc swoje pieniądze , mieszanie dla kleru , czekają !

 4. Pani Paulina ma rację w tym kierunku zmierzamy.

 5. Conajmniej 200 IQ ma Paulina. Brawo. Niezłe. Myślę że talent inteligentnego wysmiewania absurdów odziedziczyła po pojcu

 6. Genialna szydera z obecnej sytuacji naszego państwa ,,świeckiego”

 7. super – uszczypliwie i w sedno – BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!

 8. mlynarska to kolejna opetana po …..

 9. Ta wypowiedź oczywiście mnie rozbawiła, bo to sarkazm

 10. Moja siostra, szkoda, ze nie „rodzona”…. Brawo !

 11. Coraz bardziej podoba mi się młodsza z sióstr Młynarskich

 12. Bardzo popieram Panią Młynarską Kabaretowy styl wypowiedzi nie pozostawia wątpliwości o co chodzi. Kościół dawno już przekroczył próg przyzwoitości,kłamstwa i agresji. Religia w szkołach nie jest nauką tylko czasem wykradzionym młodzieży bezczelnie ,wbrew Konstytucji RP , pod potrzeby indoktrynacji katolickiej.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *