Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Kontrowersyjny telefon do programu Ogórek: Tak jak się umawialiśmy i…. Zobaczcie nagranie…

Kontrowersyjny telefon do programu Ogórek: Tak jak się umawialiśmy i…. Zobaczcie nagranie…

Na temat sztucznego wzniecania popularności i chwalenia partii politycznych słyszeliśmy już setki historii. Dużo mówiło się o rzekomo wynajętych uczestnikach KOD, którzy mieli tylko dla pieniędzy popierać ten ruch, a teraz okazuje się, że i PiS może nie być bez wad.

Do ostatniego z programów pani Magdaleny Ogórek (która przypomnijmy próbowała walczyć o posadę prezydenta Polski z ramienia partii SLD) zadzwonił pewien mężczyzna, który stwierdził, że tak jak się umawiał z pewną panią pochwali teraz partię Prawa i Sprawiedliwości i ustawę, która dzisiaj została uchwalona. Obydwoje prowadzący ze studia sprawiali wrażenie, jakby byli zdziwieni takim wyznaniem mężczyzny…

A, Wy co sądzicie o rzekomej wpadce pani Ogórek i PiS? Czyżby naprawdę członkowie tej partii potrzebowali sztucznych pochwał, żeby ludzie myśleli, że ich program jest odpowiedni i działa jak należy? A może to była jakaś prowokacja? Jak podchodzicie do pani Ogórek, która w ostatnim czasie przeszła dość szokującą metamorfozę wewnętrzną?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *