Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Ksiądz tańczy na Światowych Dniach Młodzieży! Nagranie stało się hitem sieci!

Ksiądz tańczy na Światowych Dniach Młodzieży! Nagranie stało się hitem sieci!

Duchowni, kojarzą nam się raczej z powagą, mądrością i oddaniem modlitwie – Rzadko kiedy wyobrażamy  Ich sobie jako zwykłych, normalnych ludzi, którzy tak jak My kochają się bawić, śmiać, czy tańczyć! Ten ksiądz, jednak zupełnie odbiega od wyuczonego stereotypu na którym opieramy swoje przekonania! Podczas Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się ostatnio w Polsce kapłan na scenie pośród młodzieży zaczął tańczyć do elektronicznej, dancowej muzyki i trzeba przyznać, że naprawdę świetnie sobie poradził. Co więcej nie można nie zauważyć, że naprawdę mu się to bardzo podobało.

Nagranie wywołało niemałe zszokowanie wśród internautów – szczególnie młodzieży, która stwierdziła, że taki ksiądz to absolutny autorytet, bo nie jest przemądrzały i potrafi dołączyć do społeczności i razem z nią świetnie się bawić, a nie być wyniosłym i się wywyższać.

Oczywiście nie brakuje też negatywnych komentarzy od osób które twierdzą, że takie zachowanie nie przystaje duchownemu i jedynie zachęca dzieciaki do zabawy, a nie zwraca uwagę na to, co jest naprawdę ważne, jak Bóg, czy pogłębianie swoje wiary i wiedzy. A, Wy po której stronie jesteście? Uważacie, że kapłan dobrze zrobił bawiąc się z dzieciakami, czy jednak sądzicie, że zupełnie nie powinien tak robić, a jego zachowanie może doprowadzić do czynienia przez młodzież nagannych czynów?


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *