Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Maciej Orłoś zniknie z Teleexpresu!? Przyczyną jest…?

Maciej Orłoś zniknie z Teleexpresu!? Przyczyną jest…?

Teleexpress to bez wątpienia, jeden z ulubionych programów informacyjnych masy Polaków! Nikt z nas, jednak nie potrafiłby sobie go wyobrazić bez Macieja Orłosia, który już od 25 lat przekazuje nam ogrom newsów i przy okazji poprawia humor – nawet gdy informacje nie są zbyt pozytywne.

Niestety okazuje się, że jego kariera w tym programie już się skończyła: W ostatnim odcinku dziennikarz pożegnał się ze swoimi widzami, co wywołało masę żalu i smutku u jego wiernych fanów. Ludzie nie potrafią się pogodzić, że ich ulubiony prezenter  nie będzie już praktycznie codziennie z nimi…

A, jaki jest powód odejścia pana Orłosia? Jeden z dziennikarzy TVN stwierdził, że wiąże się to wszystko z nowym dyrektorem Klaudiuszem Pobudzinem, z którym Maciej Orłoś nie potrafił się w żaden sposób dogadać. Potraficie sobie wyobrazić Teleexpress bez pana Orłosia? Będziecie oglądali, dalej te wiadomości? Jak myślicie, o co dokładnie chodziło w konflikcie dziennikarza z jego szefem?

Warto wspomnieć, że jedna z platform pana Macieja już ocieka masą komentarzy od fanów, którzy pytają, dlaczego prezenter to zrobił i przy okazji chwalą go, że Jego programy zawsze były świetne. Myślicie, że przez odejście dziennikarza program nie straci oglądalności?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *