Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Maciej Stuhr kontrowersyjnie o rządach PiS i Polsce….?

Maciej Stuhr kontrowersyjnie o rządach PiS i Polsce….?

Kontrowersje wokół sytuacji politycznej w Polce zawsze były niezwykle komentowane – teraz, jednak trzeba przyznać jeszcze bardziej się to nasiliło. Wszystko w związku z zarzutami, jakie kierowane są w stosunku do partii Prawo i Sprawiedliwość, która według opinii niektórych osób dopuszcza się łamania praw Konstytucji, a nawet ośmiesza nasz kraj na tle Europy. Przeciwnicy PiS często zwracają również uwagę na fakt, że w ich mniemaniu prezydent Andrzej Duda również nie jest bezstronny, a jego wszelkie decyzje podyktowane są przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

O Polskiej polityce wypowiadało się już wiele wszelkiego rodzaju gwiazdek, a teraz do tego grona dołączył szanowany aktor Maciej Stuhr, który w gazecie Viva udzielił kontrowersyjnego wywiadu, który z pewnością zszokuje niejednego. Artysta wspomniał o rosnącym w nim niepokoju i strachu, a także stwierdził że przez wiele lat Polska była prawdziwym autorytetem, który warto było naśladować i któremu bito brawa. Niestety według opinii aktora teraz jest zupełnie inaczej, bowiem nasz kraj musi się tłumaczyć przed prezydentem Ameryki Barackiem Obamą, co jest strasznym wstydem….

Co myślicie o wypowiedzi Stuhra? Przesadził, czy może jednak uważacie, że ma rację? Też sądzicie, że ostatnie zachowanie rządu zasługuje na wstyd Polaków?

4 komentarze

  1. Weź kredyt i wyjedź

  2. Akurat tutaj sa wypowiedzi tych najwiekszych patryjotow,mmadry ,a glupi I Co glupiemu,po rozumie.

  3. wstyd Polsce to jest za aktorzynów typu sthuri jemu podobnych celebrytów co nie wiedzą co mowią po prostu to są Miernoty ustawione POLITYCZNIE

  4. Marny z ciebie aktor więc straty nie będzie jak zniknięcie z
    Polski

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *