Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Mała Marysia odpowiada na pytanie kto jest prezydentem Polski!? Zobaczcie rozkoszne nagranie!

Mała Marysia odpowiada na pytanie kto jest prezydentem Polski!? Zobaczcie rozkoszne nagranie!

Sytuacja polityczna jest bez wątpienia dla większości Polaków niezwykle ważna. Wynika to przede wszystkim z faktu, że każdy z nas chce żyć w dobrze rozwijającym się państwie, które będzie dbało o swoich obywateli i liczyło się z ich zdaniem. Nikt by się jednak  nigdy nie spodziewał, że podobne myśli, związane z polityką mają również polskie dzieci, co udowadnia niezwykle poruszające nagranie osiemnastomiesięcznej Marysi, która na pytanie o to, kto jest prezydentem naszego kraju odpowiada nie tylko poprawnie, ale…

Internauci zwrócili uwagę na emocję i entuzjazm, z jakim Marysia wypowiada nazwisko pana prezydenta, który z pewnością przydałby się wielu naszym rodakom, którzy patrzą na przyszłość naszego kraju w szarych barwach i wydaje im się, że nic nie da się zrobić. A, Wam jak podoba się filmik z Marysią? Też Was zauroczyła i dała nadzieję na lepsze jutro i Polskę, które niedługo może stać się prawdziwym mocarstwem?

Przypomnijmy, że pan Andrzej Duda jest na swoim stanowisku od ponad roku i jak na razie doszło do wielu pozytywnych zmian, jeśli chodzi o sytuację w naszym kraju m.in. zmniejszenie stopnia bezrobocia, wprowadzenie dodatku dla rodzin, by żyło im się godniej i łatwiej, a także podpisanie ustawy antyterrorystycznej, dzięki której możemy czuć się teraz bezpieczniejsi i spokojniejsi.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *