Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Margaret nagrała piosenkę do nowej części Atomówek! Posłuchajcie…

Margaret nagrała piosenkę do nowej części Atomówek! Posłuchajcie…

Atomówki to bez wątpienia, jedna z ukochanych bajek dzieciństwa masy dorosłych już osób – Fabuła opowiada historię trzech dziewczynek, obdarzonych wyjątkowymi mocami, które wykorzystują je by walczyć ze złem i pokonywać wrogów! Teraz stacja Cartoon Network postanowiła wrócić do tego projektu i stworzyć nowe przygody Atomówek, które pojawią się już 25 lipca o 17:55, a nawet napisano polski tekst do nowej piosenki z bajki, który został zaśpiewany przez gwiazdę muzyki pop Margaret (Małgorzata Jamroży).

Margaret to bez wątpienia, jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek młodego pokolenia, która ma na swoim koncie takie hity jak: Thank You Very Much, Heartbeat, Wasted, czy niedoszłą Eurowizyjną piosenkę Cool Me Down! Margaret wydała jak dotąd 2 studyjne krążki – kolorowe i taneczne Add the Blonde, jazzowe i stonowane Just the Two of Us (wspólnie z Mattem Duskiem). Jak podoba Wam się piosenka wokalistki do bajki Atomówki? Będzie oglądać kreskówkę, czy raczej wyrośliście już z bajek? Oglądaliście Atomówki w dzieciństwie?

Warto wspomnieć, że Margaret aktualnie pracuje nad swoją trzecią płytą, którą promuje energetyczny kawałek Cool Me Down! Czekacie na album?

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *