Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Margaret opublikowała zwiastun nowej piosenki Elephant!

Margaret opublikowała zwiastun nowej piosenki Elephant!

Margaret po sukcesie singla Coll Me Down (zarówno w Polsce jak i za granicą) przygotowuje się do premiery zupełnie nowej piosenki, będącej zapowiedzią jej drugiej, solowej płyty. Utwór nosi tytuł Elephant i sądząc po zapowiedzi ma być utrzymany w tanecznym, zadziornym stylu: Jego premiera ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu! Zwiastun singla został użyty również jako spot reklamowy firmy obuwniczej Deichamn, promującej ich kolekcję na jesie i zimę 2016/2017 roku.

Margaret opublikowała również krótką zapowiedź teledysku do Elephant, który wzbudził dość sporo kontrowersji u wielu fanów, którzy boją się, że artystka podobnie jak przy klipie do Coll Me Down zainwestuje w masę scen, niepowiązanych ze sobą, mających wywołać wrażenie, zamiast opowiedzieć w teledysku jakąś ciekawą historię.

A, Wam jak podoba się zwiastun singla? Myślicie, że będzie to nowy hit Margaret? Warto wspomnieć, że na nadchodzącej płycie wokalistki ma pojawić się kilka piosenek w języku polskim, co jest sporą nowością jeśli chodzi o muzykę młodej gwiazdy: Jedną z nich ma być ballada Byle jak.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *