Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Maria Peszek i jej teledysk „Samotny tata”

Maria Peszek i jej teledysk „Samotny tata”

Maria Peszek powróciła po prawie 4-letniej nieobecności, jeśli chodzi o nowe utwory! Artystka wydała niedawno swój czwarty, studyjny album, który składa się z 11 utworów, dotykających kwestii polityki, nienawiści, ale także szczęścia, miłości i wolności i zwie się po prostu KARABIN! Jak dotąd krążek promowany był przez piosenki Polska A B C i D, jak również ognisty numer Modern Holocaust, ale całkiem niedawno został wybrany i trzeci singiel z płyty.

Została nim piosenka Samotny tata, opowiadająca historie ojca, który poszukuje miłości – nie tyle dla siebie, ale dla swojej małej córeczki, która potrzebuje mieć w życiu kochającą matkę. Do utworu został zrealizowany teledysk, przedstawiający bardzo emocjonalną, życiową sytuację, która może przydarzyć się każdemu: Zobaczcie i napiszcie, jak Wam się podoba? Poruszyła Was historia Ali i jej samotnego tatusia? Ojca dziewczynki zagrał Eryk Lubos!

Przypomnijmy, że Maria Peszek jest znaną wokalistką alternatywną, która ma na swoim koncie 4 albumy studyjne: Miasto mania, Maria awaria, Jezus Maria Peszek, Karabin, a także mini album Mania Siku i krążek koncertowy JEZUS is aLIVE. Słuchaliście Jej płyt? Co sądzicie o Jej oryginalnym stylu muzycznym i nietuzinkowych tekstach, w których przejawiają się kontrowersyjne poglądy Marii?

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *