Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Michał Szpak przebrał się za Jezusa? Zdjęcie szokuje, a fan chce go oskarżyć…

Michał Szpak przebrał się za Jezusa? Zdjęcie szokuje, a fan chce go oskarżyć…

Michał Szpak zawsze znany był ze swojego kontrowersyjnego wizerunku! Co ciekawe jednak wielu z nas musiało uznać to za zaletę do takiego stopnia, że wybraliśmy go jako reprezentanta konkursu Eurowizji 2016. Artysta niestety nie wygrał, ale i tak zdobył olbrzymią popularność i masę fanów – Czy teraz może ich stracić…?

Michał opublikował  na jednym z portali społecznościowych szokujące zdjęcie na którym jest wystylizowany na Jezusa! Ręce ma złożone jak do modlitwy, a na głowie ma coś, co przypomina koronę ze światełkami. Wielu fanów jest teraz oburzonych, a pod zdjęciem pojawił się nawet komentarz w którym jedna z osób apelowała o oskarżenie Michała do sądu za obrazę uczuć religijnych. Inna osoba napisała do artysty, żeby śpiewał, jeśli posiada dar od Boga, ale żeby nie porównywał się do Mesjasza. Jeszcze jeden komentarz dotyczył faktu, że ktoś stwierdził, że jeśli Kościół pokazywałby takiego Jezusa to z pewnością byłoby więcej wiernych.

A, Wy co sądzicie o zachowaniu Szpaka? Przesadził, czy może jednak nie? Też uważacie, że powinien zostać oskarżony o obrazę uczuć religijnych?

#jesuschristsuperstar #art

A photo posted by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *