Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Ministerstwo Zdrowia pozwoliło na aborcję bliźniaka! Lekarze: ” To może doprowadzić do poronienia obydwu”

Ministerstwo Zdrowia pozwoliło na aborcję bliźniaka! Lekarze: ” To może doprowadzić do poronienia obydwu”

Aborcja na całym świecie to temat, który wzbudza olbrzymie kontrowersje i rani wiele osób. Tym bardziej tak dramatycznie została odebrana sprawa Ministerstwa Zdrowia w Norwegii, które wydało szokującą decyzję. Stwierdzili oni, że kobieta w ciąży może poddać się zabiegowi aborcji – nawet jeśli spodziewa się kilku dzieci i może zrobić to na jednym z nich. Dziecko nie musi być nawet chore: Wystarczy, że kobieta powie, że tak chce!

Co ciekawe nie dotyczy to wyłącznie kobiet mieszkających w Norwegii, ale całego świata, który jeśli będzie chciał może przyjechać do tego państwa i przeprowadzić zabieg, by pozbyć się swojego „problemu”.

Duże kontrowersje wzbudziły opinie lekarzy, którzy nie do końca są przekonani, czy aborcja na jednym dziecku może nie zaszkodzić, także drugiemu. Niektórzy medycy są wręcz przekonani, że podobne działania mogą mieć szokujące skutki, a nawet doprowadzić do poronienia obydwojga dzieci.

Co sądzicie o decyzji Ministerstwa Zdrowia w Norwegii? Uważacie, że jest to dobry pomysł, a może wręcz przeciwnie – przerażający i bardzo zły?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *