Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Młynarska skomentowała postać Matki Teresy: „Była Psychopatką!”

Młynarska skomentowała postać Matki Teresy: „Była Psychopatką!”

Niedawno niezwykle głośno było o kontrowersjach, związanych z Agatą Młynarską, która na swoim fanpage dość dobitnie wypowiedziała się na temat Polaków nad morzem, nazywając rodziny z dziećmi państwem Kiepskich. Najmocniej, jednak dostało się polskim mężczyzną, którzy wedle zdania dziennikarki uciekają przed swoimi żonami na wakacjach, targając ze sobą ogromne brzuchy.

Tym razem w równie szokujący sposób postanowiła wypowiedzieć się siostra pani Agaty – Paulina Młynarska, która  w swoich wypowiedziach poszła o krok dalej i postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat Matki Teresy z Kalkuty, która została ostatnio ogłoszona Świętą. Kobieta stwierdziła, że na konto zgromadzenia zakonnego, założonego przez Matkę Teresę wpływały miliony dolarów – niestety Święta nie kupowała za to specyfików, uśmierzających ból. Co więcej pani Młynarska stwierdziła, że Matka Teresa była psychopatką, bo fascynowało ją cierpienie i gloryfikowała je.

Dziennikarka stwierdziła, także że w ośrodkach, które prowadziło Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Miłości nie było nawet zwykłych, jednorazowych igieł, podczas gdy Święta odbywała leczenia w USA. Młynarska wspomniała także o  zwiększeniu udziału kobiet  w życiu publicznym, czego Matka Teresa nie popierała – podobnie jak antykoncepcji. Pani Młynarska wyznała także, że nie jest wierząca, więc na szczęście nie musi mieć problemów z wyrażeniem opinii o Świętej.

Co sądzicie o wypowiedzi pani Młynarskiej? Uważacie, że przesadziła, czy jednak myślicie, że może mieć trochę racji? Co sądzicie o samej postaci Matki Teresy? Słusznie została ogłoszona Świętą?

One Comment

  1. W 100% popieram Młynarską-napisała całą prawdę o tej”świętej”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *