Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Muniek Staszczyk zaśpiewał piosenkę o Polsce, Czarnym Proteście i Smoleńsku!

Muniek Staszczyk zaśpiewał piosenkę o Polsce, Czarnym Proteście i Smoleńsku!

Artyści już od początku rządu Prawa i Sprawiedliwości mocno manifestują swoje poglądy. Jedni całkowicie atakują Beatę Szydło i Andrzeja Dudę i krytykują „dobrą zmianę”, natomiast nie brakuje i aktorów i wokalistów, którzy ukazują, że są całkowicie za! Tym razem do wojny dołączył piosenkarz Muniek Staszczyk, który nagrał piosenkę o tytule Marsz i kontrowersyjny klip, pełen krwi, który może zszokować niejedną osobę.

W najnowszej piosence ukazuje swój całkowity sprzeciw przeciwko Czarnemu Protestowi  a także pokazuje swoje niezwykłe przywiązanie i miłość do Boga! Co więcej Staszczyk wspomina, także o katastrofie Smoleńskiej i o podzieleniu samolotu na pół.

Piosenka zapowiada nową płytę zespołu  T.Love, która ma zawierać wiele przemyśleń co do otaczającego nas aktualnie świata. Muniek Staszczyk wywołał dość spore zamieszanie swoim nagłym nawróceniem, które pomogło mu zostawić zabawowe życie muzyka i rozpocząć wszystko od początku. A Wam jak podoba się utwór Marsz i klip? Myślicie, że zostanie przebojem? Zgadzacie się z zarzutami, jakie przedstawia?


One Comment

  1. aż żal chłopa

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *