Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Muzułmanie niszczą kościół! To nagranie szokuje. Czy tak będzie niedługo w Polsce?

Muzułmanie niszczą kościół! To nagranie szokuje. Czy tak będzie niedługo w Polsce?

Kontrowersje wokół tematu przyjmowania uchodźców stają się coraz potężniejsze. Ludzie od dawna boją się,że przyjmując uchodźców wprowadzą do swojego państwa i domu tragedie i śmierć, co patrząc na wiele ostatnich zamachów ma sporo odniesienia do rzeczywistości. Ostatnim czasem obserwujemy też w sieci mnóstwo filmików na których widać jak muzułmanie niszczą kościoły, obrażają ludzi, a nawet zabiją.

Kolejny z takich filmów ukazuje jak muzułmanie niszczą świątynię chrześcijańską – jeden z nich staje nawet na krzyżu, chcąc go złamać i usunąć z dachu. Nagranie faktycznie szokuje i pokazuje jaką postawę mają niektórzy muzułmanie wobec chrześcijaństwa i z pewnością także wielu innych religii. Pytanie tylko,co stałoby się gdyby ludzie z nagrania pojawili się w Europie?

Czy naprawdę przyjęli by naszą kulturę i zwyczaje i zostawili świątynie innych religii bez podpalania ich, czy niszczenia? Co o tym sądzicie? Was też nagranie bezczeszczenia świątyni naprawdę przeraziło? Czy już niedługo może być tak także w Polsce, czy myślicie,że taki czas nigdy nie nadejdzie?


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *