Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Na zdjęciu ukazała się Maryja? „Uzdrowiła mojego dziadka..” (Nagranie)

Na zdjęciu ukazała się Maryja? „Uzdrowiła mojego dziadka..” (Nagranie)

76-letni Bob Large cierpiał na raka pęcherza moczowego i niestety terapia nie dawała znaczących rezultatów. Co więcej lekarz twierdził, że niedługo nerki mężczyzny przestaną poprawnie funkcjonować, co będzie miało tragiczne skutki. Stan Boba był tak poważny, że personel poinformował jego rodzinę, że należy szykować się na najgorsze: Dlatego też po tej informacji dziadka odwiedził wnuczek, który chciał jeszcze raz go zobaczyć.

W trakcie wizyty chłopiec wykonał fotografię, dzięki której miał na zawsze zapamiętać mężczyznę. To właśnie wtedy ujrzał na zdjęciu błękitną postać, którą potem określono jako Maryję lub Anioła Stróża. Czy zdjęcie może być prawdziwe? To, oczywiście jak zawsze ciężko określić – chłopcu zarzucono, że owa istota jest po prostu jakimś odbiciem, jednak twierdzi on, że nie było tam żadnego lustra, czy szyby.

 Co najciekawsze dziadek Bob jakiś czas po tym wydarzeniu wyzdrowiał i powrócił do domu, co wzbudziło dość spore zszokowanie u lekarzy. A, Wy co myślicie o historii cudownej postaci z darem uzdrawiania? Wierzycie, czy jednak nie? Zdjęcie możecie obejrzeć w nagraniu poniżej:

2 komentarze

  1. Jak najbardziej wierzę, że to Matka Boża była przy Bobie.

  2. Tak…. ja też wierzę że MATKA BOŻA była przy Bobie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *