Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Natalia Przybysz USUNĘŁA ciążę na Słowacji! Nagrała o tym piosenkę: Posłuchajcie!

Natalia Przybysz USUNĘŁA ciążę na Słowacji! Nagrała o tym piosenkę: Posłuchajcie!

Natalia Przybysz zawsze znana była ze swojego nietuzinkowego podejścia do życia i sposobu bycia. Niektórzy to cenili, a inni nienawidzili – teraz bardzo możliwe, że ta druga grupa osób stanowczo się zwiększy! Wokalistka dla Wysokich Obcasów udzieliła kontrowersyjnego wywiadu, w którym zdradziła, że po czarnym proteście stworzyła nową piosenkę, która jest buntem, który ma nie dopuścić do wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji.

Natalia Przybysz stwierdziła, także że aborcja nie jest sprawą mężczyzn, którzy siedzą w rządzie, czy też kościoła.Gwiazda opisała swoją nową piosenkę Przez Sen jako opowieść o aborcji i co najbardziej szokujące wokalistka zdobyła się na wyznanie, że jest to historia także jej samej!

Około rok temu wokalistka poddała się zabiegowi aborcji na Słowacji – początkowo szukała „pomocy” w Polsce, jednak lekarze zalecili jej tabletki przeciwko wrzodom, które miały spowodować poronienie… Gwiazda stwierdziła, także że nasza rzeczywistość jest taka, że udaje się że nic tak naprawdę się nie dzieje, a Ona chce na głos powiedzieć ważne rzeczy.

Co sądzicie o wyznaniu Przybysz? Dobry pomysł, czy wręcz przeciwnie? Co myślicie o piosence Przez sen?

 

6 komentarzy

  1. Aborcja dla wygody to zawsze będzie dla mnie zabójstwo…

    • Masz rację, jestem kobietą i obojętnie w jakiej sytuacji życie by mnie postawiło, nawet kosztem własnego życia, nie usunełabym ciąży. Jeżeli miałabym szansę podarować komuś życie nawet przez chwilę bym nie wzwatpiła w swoją decyzję. Jeżeli miało by być chore, też nie odebrałbym mu prawa do życia i poswieciłabym całe swoje życie, podatki gdybym musiała się opiekować.

      • A ile ty masz lat, Edyto?

  2. chciala sie dzieki temu wylansowac?!szkooda mi jej!!!

  3. Ja jak zaszlam wciaze z synem bylam namaeiana aby usunac nie zrobilam tego pomimo iz z dnia na dzien zostkam bez domu srodkow do zycia dalam rade z pomoca czy bez dzis trzymam w ramionach swojego syna i kocham go najmocniej na swoecie kazdy ma swoje sumienie ale jesli nie chcesz to jest antykoncepcja aby unikac ciazy niechcianej a nie usuwanie plodu zarodka juz po bo dla mnie to zabicie wlasnego dziecka nie zaleznie od tego czy jest wielkosci glowki szpilki czy tez grochu to jest czlowiek od poczatku polaczenia sie pl–nika z komorka i koniec krooka

  4. Kazda kobieta ma prawo o decydowaniu o sobie i swoim ciele i dopuki dziecko sie nie urodzi, moze je usunac w dowolnym momecie, ale jesli by go nie chciala po urodzeniu to moze zrzec sie praw i zostawic w szpitalu czy oknie zycia.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *